banner

Co je výseková forma?

Výseková forma, také raznice, je tvořena soustavou nožů různého určení, upnutých ve dřevěné základové desce. Použití nevhodné desky může mít za následek nerovnoměrné vysekávání, špatnou fixaci nože a podobné nectnosti. Výroba  výsekové formy začíná přenesením tvaru výseku na základní desku.

Jak se vyrábí výseková forma? 

Pro každý tvarový výsek je potřeba výseková forma. Tyto formy vyrábíme zasazením nožů do překližky různé síly, nejčastěji 18 mm. Poté, co vymyslíme konstrukci produktu, vytvoříme v grafickém programu specifická tisková data, která přeneseme do počítače u laseru. Do překližky jsou pomocí laserového paprsku vypáleny potřebné drážky, do kterých šikovní planžetáři velmi přesně naohýbají a osadí ostré či bigovací nože, aby vytvořili zákazníkem požadovanou výsekovou formu. Tato je potom nezbytná pro výsek tiskovin nejrůznějších tvarů.

Potřebujete neobvyklý tvar nebo formu nadstandardních rozměrů?

Myslíte, že ji nelze vyrobit? Zkuste to u nás! 
Máme více než 25 let zkušeností v oboru, vaši formu dodáme o 48 hodin, vyrábíme ve vysoké kvalitě a za rozumnou cenu a díky podbrusům vyrábíme formy precizně a přesně. Umíme formy až do formátu 2060 x 2000 mm, baví nás to a děláme to s láskou!

Cena výroby výsekové formy

Cena výroby výsekové formy se odvíjí od její velikosti a náročnosti výseku. Cenu s vámi rádi prokonzultujeme prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

   

NEWSLETTER

SPOJTE SE

S NÁMI