banner

Grafika a design hraje velmi důležitou roli při jakékoliv prezentaci. A na tiskovinách o to více. Grafik se nejprve snaží porozumět klientovým potřebám a poté vytvoří grafický návrh, který ve shodě s klientem upraví a zpracuje v potřebná tisková data. Popřípadě upraví či přizpůsobí Vámi dodaná data pro konkrétní produkt. Pracujeme v běžných grafických programech Adobe: Illustrator, InDesign a Photoshop.

Grafické návrhy

V tisknu.cz jsme schopni zpracovat grafické návrhy pro individuální, ale i komplexní zakázky. Navrhneme také tiskoviny v korportátním designu, ale rádi pomůžeme i s předtiskovou přípravou. 

Víte přesně co chcete? Nemáte přesnou představu? 

Kontaktujte nás a domluvte si s námi schůzků, na které vaše požadavky probereme. Vůbec nevadí, jestli přesnou představu nemáte. Stačí popsat vaše představy a poslat podklady v obvyklých formátech - textace v MS Word, Open Office a obrázky ve formátu jpg, png, tif. Naše zkušená grafička Pavlína dodané podklady zpracuje do návrhu nebo rovnou do podoby vhodné pro tisk. Výsledek její práce vám zašleme ke korektuře a zkonzultujeme. Po schválení korektury budou data předána do tisku.

Děláme typografickou úpravu a sazbu knih a novin. Navrhujeme výroční zprávy, katalogy, kalendáře, tvoříme inzerci, plakáty, pozvánky, bloky, samopropisující tiskopisy, etikety a obaly na výrobky, krabice i krabičky a mnohé další. 

Nezapomeňte, že atraktivita, zapamatovatelnost, celkový dojem a čistota, to je oč tu kráčí.  

DTP

Zkratka DTP (desktop publishing) označuje tvorbu tištěných dokumentů za pomoci počítače. V praxi jde o proces, při kterém grafik rozvrhne stránku a vloží do ní potřebné texty, obrázky atp. Je pro nás samozřejmostí, že mimo zpracování grafických návrhů nabízíme i tuto službu. Kvalitní tiskové podklady jsou totiž nezbytné pro kvalitu budoucího tisku. Vaše podklady přijmeme a zkontrolujeme, zda jsou všechna data v pořádku. V případě že najdeme nesrovnalosti, tisková data opravíme nebo vás na nesrovalosti upozorníme a poradíme, jak data připravit lépe.

   

NEWSLETTER

SPOJTE SE

S NÁMI