banner

Charakteristika papírových tašek

Papírová taška je reklamní předmět s rozhodně praktickým použitím. Můžete si přát dle libosti: velikost, provedení, barvy šnůrek, povrchovou úpravu i materiál. Nekupujeme tašky v Asii k následnému potisku, ale od začátku vyrábíme z papíru vaše jedinečné tašky.

Lepení papírových tašek

Ruční lepení papírových tašek vyžaduje přesnost a určitou šikovnost. Po správném naohýbání a složení potištěného a vyseknutého archu papíru, nanese pracovník kompletační dílny štětcem na příslušné plochy papíru speciální disperzní transparentní lepidlo, tyto plochy k sobě přitiskne a zatíží. Při výrobě papírových tašek se zpravidla lepí boky, dno a vlepením výztuh se také zpevňují úchyty.

Ukázka výroby papírové tašky

Cena lepení papírových tašek

Cena lepení papírových tašek se odvíjí množství, velikosti a také náročnosti. Cenu s vámi rádi prokonzultujeme prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kalkulace tisku papírových tašek

Pokud vás zajímá i samotný tisk papírových tašek, upřesněte své požadavky v tomto formuláři. Kalkulace tisku papírových tašek je snadná a rychlá, přesvědčte se sami. S přesnou cenou se vám ozveme nejpozději do 24 hodin.

   

NEWSLETTER

SPOJTE SE

S NÁMI