banner

Tisknu.cz - Vaše tiskárna v Praze 10

Tisknu.cz

Ottovu tiskárnu, která provozuje portál Tisknu.cz jsme na základě bohatých zkušeností v Praze založili v červnu roku 1999. Od té doby poskytujeme komplexní služby v oblasti polygrafického průmyslu. Původně jsme se zaměřovali především na tehdy nejpoužívanější ofsetový tisk, který má řadu výhod a vyniká při vhodné kalkulaci i nízkou cenou. Dnes nabízíme mimo ofsetového tisku i digitální tisk, povrchovou úpravu i výsek tiskovin, výrobu výsekových forem, provozujeme knihárnu a vyrábíme papírové tašky. Naši zaměstnanci jsou skutečnými profesionály ve svých oborech a společně s technickým vybavením jsou naší hlavní konkurenční výhodou. A navíc vše, co děláme, děláme u nás v Malešicích, pod jednou střechou.

Zajišťujeme pro vás zpracování tiskových zakázek „na klíč“. Od grafického návrhu, přes předtiskové úpravy, tisk samotný, povrchovou úpravu tiskovin, tvarový výsek, knihařské zpracování i kompletaci až po distribuci ke konečnému zákazníkovi. To vše s osobním a milým přístupem již více než 20 let.

Objednejte si u nás tisk vizitek, tisk letáků, tisk plakátů, tisk kalendářů, tisk pohlednic, tisk jídelních lístků, tisk katalogů, tisk obrazových publikací, tisk šanonů, tisk woblerů, tisk obalů nebo třeba výrobu papírových tašek. Vyrobíme pro vás téměř vše požadované dle zadání v těch nejkratších termínech a včetně dopravy za přijatelné ceny.

Jsme digitální tiskárna a nabízíme vám kvalitní tisk. Vyzkoušejte nás!

Kde nás najdete?

Sídlo i provozovnu Ottovy tiskárny a společně i Tisknu.cz najdete na adrese: VK Park - U Stavoservisu 527/1, 108 00 Praha 10 - Malešice. 

  

Ottovo desatero

  1. Neimprovizujeme, prostě tiskneme…
  2. Naše práce nás baví a děláme ji s úsměvem.
  3. Tiskařina je velmi staré řemeslo, někdy z toho bolí ruce a člověk se přitom může i umazat. My jsme hrdí na to, že jsme součástí této tradice.
  4. Vítáme zakázky s termínem ihned a pokud je to technologicky možné, vyrábíme tiskoviny okamžitě, maximálně do druhého dne.
  5. Lidé jsou víc než technologie a my jsme tým pracovitých profesionálů. U nás stále pracují tiskaři nikoliv operátoři tiskových technologií.
  6. Neodsouváme termíny jiných zakázek kvůli dalším. Jsme rádi, když jsou všichni zákazníci spokojení.
  7. Chybovat je lidské. Při problémech hledáme konstruktivní řešení a rozhodně nestrkáme hlavu do písku.
  8. My nežádáme o dotace, nežijeme v rozvojové zemi. Snažíme se být soběstační a ne závislí na druhých.
  9. Uvítáme, když se na nás přijdete podívat a rádi Vám naši práci ukážeme. Exkurze do provozu vnímáme jako milé návštěvy, nikoliv kontroly.
  10. Přání zákazníka je svaté, ale… 

 

 Minutka z Ottovky

   

NEWSLETTER

SPOJTE SE

S NÁMI