O tiskárně

Ottova tiskárna

Motto: "Neimprovizujeme, prostě tiskneme..."

Ottova tiskárna byla založena 02.06.1999.

Ofsetová tiskárna se sídlem v Praze se již jedenáctým rokem specializuje na ofsetový tisk nejvyšší kvality. Nejčastějšími výrobky jsou plakáty, prospekty, katalogy, obrazové publikace, kalendáře, pohlednice - včetně dopravy až k Vám v těch nejkratších termínech za přijatelné ceny. Vyzkoušejte, nebudete litovat.

Činnost Ottovy tiskárny, spol. s r.o. poznamenalo několik svým způsobem významných historických okamžiků, o které se s Vámi chceme podělit.

02.06.1999   po letité zkušenosti byla třemi společníky založena Ottova tiskárna, spol. s r.o. zápisem do obchodního rejstříku u Městského soudu v Praze


02.06.1999 zřízena trvalá provozovna v Přívozní ulici č.2 v Praze 7 - Holešovicích


duben 2002 založena Ottova knihárna, spol. s r.o., rozšířena nabídka služeb o knihařské práce a rozšířeny a přizpůsobeny prostory Holešovické provozovny


červenec 2002 Holešovickou provozovnu zasáhla povodeň, která zcela zničila, nebo poškodila velkou část našich strojů, včetně naprosté likvidace skladových zásob. Obnova chodu tiskárny v co nejkratším čase pro nás byla velkou výzvou.


říjen 2002 Ottova tiskárna, spol. s r.o. v novém popovodňovém hávu opět spuštěna do plného provozu. Děkujeme všem, kteří pomohli s její obnovou.


březen 2010 spuštěn nový web www.tisknu.cz