banner

Sníte o exkluzivním obalu pro váš nový produkt, ale netušíte, jak vaši představu uvést do praxe? Nezoufejte! V tisknu.cz jsme připraveni, tak to nechte to na nás! 

Popis služby vývoje a vzorování polygrafických výrobků

Vývoj a vzorování polygrafických výrobků je unikátní služba pro klienty, kteří mají rámcovou představu o tom, jaký produkt chtějí vyrobit a jak by měl vypadat. Jste to právě vy? V tisknu.cz vaši myšlenku převedeme do reality, vytvoříme krabičky, stojany či originální obaly přesně dle potřeby. Na míru vašemu produktu je navrhneme, poté vymyslíme konstrukci a vyrobíme vám pomocí řezacího plotru právě jeden vzorek k případným úpravám. Tento vzorek pak samozřejmě slouží i k ověření funkčnosti produktu před jeho skutečnou výrobou.

Máte představu, jak má produkt vypadat, ale je potřeba ji dotáhnout?

Nemáte-li tu nejpřesnější představu, poradíme vám ať už chcete zabalit své kosmetické produkty nebo potřebujete stojan na energetické žvýkačky. Vyřešíme konstrukci z hlediska stability, zátěže, místa použití a "dalších okolností", navrhneme design a vyrobíme jeden vzorek. V tisknu.cz vymyslíme také krabičky na místu s ohledem na jejich další použití. I takové mohou být příklady služby vývoje a vzorování polygrafických výrobků. 

Víte přesně, jak má produkt vypadat?

Pokud přesně víte, jak má produkt vypadat, není co řešit. Vyrobíme vám vzorek dle vašeho zadání (může se jednat napříkla o vzorník produktů, papírové hodiny, luxusní mini taštička na šperky nebo zpěvník se zabudovaným CD a mnohé další).  

Cena služby vývoje a vzorování polygrafických výrobků

Cena služby vývoje a vzorování polygrafických prvků je velmi undiviuální a samozřejmě závislá na požadavcíh klienta. Své konkrétní požadavky nebo představy nám pošlete e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Ozveme se vám nejpozději do 24 hodin. 

 

   

NEWSLETTER

SPOJTE SE

S NÁMI