banner

Co je výsek?

Výsek je oblíbeným způsobem závěrečné úpravy tištěných materiálů. Vysekáváme obrysy ve fomátech papíru. Tvarový výsek může tiskovině zajistit určitou jedinečnost tím, že jí dá specifický mnohdy nepravidelný tvar. Pomocí výsekového stroje, do kterého nejprve umístíme vhodnou předem připravenou výsekovou formu, docílíme nejrůznějších tvarů.

Vysekáváme krabičky, krabice, samolepky, letáky nebo jiné propagační materiály, woblery, firemní a manažerské desky, i desky pro výroční zprávy. Výsek je možné použít i pro šanony, pořadače, kalendáře všech velikostí nebo pro paírové tašky. 

Co je násek?

Násek se používá na samolepkách tak, že se vrchní papír pouze nasekne a spodní voskový papír zůstane neporušen. Násek tiskovin je zajištěn podobnou technologií, ale s tím rozdílem, že nasekneme pouze vrchní papír a spodní papír zůstane neporušen. Násek je hojně využívám např. při výrobě samolepek, kdy potřebujeme mít zachovaný počet produkcí na archu a zároveň je třeba jednoduše sloupnout jednotlivé samolepky.

Ukázka výseku

Cena výseku a náseku

Cena výseku a náseku se odvíjí od množství, tvaru výseku a jeho náročnosti. Cenu s vámi rádi prokonzultujeme prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

   

NEWSLETTER

SPOJTE SE

S NÁMI