banner

Doba, kdy jediným používaným spojením několika listů bylo sešití kancelářskou sešívačkou, je naštěstí za námi. Široká nabídka strojů a hlavně spotřebního materiálu vám pomůže při vazbě dokumentů o tloušťce až několik centimetrů. Kroužková vazba uspokojí i nejnáročnější zákazníky a nadchne běžného uživatele.

Co je kroužková vazba? 

Plastová kroužková vazba je rozebíratelné spojení dokumentů plastovým hřbetem. Výhodou je možnost odebírání či přidávání listů z/do hotové vazby. Vhodná je pro vazbu prezentací, ceníků, scénářů, návodů, příruček, apod. kroužkovou vazbu lze aplikovat pro svázání 2 až 450 listů běžného papíru (80 g.)

Výhody kroužkové vazby

Kroužková vazba má mnoho výhod. Předně uvedeme rozevírání dokumentu do 180°, botahý výběr barev, snadné doplňování dalších listů nebo v neposlední řadě jistě i přizpůsobení nadstandardnímu formátu. 

Cena kroužkové vazby

Cena kroužkové vazby se odvíjí právě od vybrané tiskoviny a formátů, počtu kusů a materiálu. Rádi vám ji sdělíme telefonicky na +420 602 333 001 nebo prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

   

NEWSLETTER

SPOJTE SE

S NÁMI