Výroba a potisk papírových tašek

Akční výprodej papírových tašek

Zboží nebo dárek v krásné papírové tašce je něco víc. Sama taška prezentuje svůj obsah, ať už je to firemní dárek nebo zboží zakoupené ve vašem obchodu. Nemáte čas přemýšlet nad designem jedinečné tašky, potřebujete pár tašek na víkendovou akci nebo nevíte do čeho na poslední chvíli zabalit vánoční dárky pro zaměstnance? Právě vám doporučujeme akční výprodej hotových tašek.

Jedinečné papírové tašky na míru

Vyrobíme pro vás na zakázku jakoukoliv papírovou tašku. Vybrat si můžete různou gramáž papíru, zcela originální potisk dle vlastní fantazie či potřeb i povrchovou úpravu papíru. Vyrábíme již od 150 kusů tašek. Máme k dispozici desítky forem na tašky různých velikostí, ale pokud si nevyberete, můžeme zhotovit zcela originální formu pro vás přímo na míru. Vhodné doplňky, textilní šňůrky či atlasové stuhy ladící k vaší tašce si můžete vybrat z opravdu pestré barevné škály. Termíny dodání zhotovených tašek se v průměru pohybují kolem 10 dnů.

Foto jedinečné tašky

  Jedinečná taška Ottovka     

Vzorník atlasových stuh

  Barevnice atlasových stuh       Barevnice atlasových stuh       Barevnice atlasových stuh  

Vzorník textilních šňůrek 

   Barevnice textilních šňůrek  Barevnice textilních šňůrek

Základní tašky nabízíme ve více než 100 velikostních provedeních a využíváme tisk přímými barvami Pantone i CMYK technologií ofset. Ke všem druhům tašek nabízíme velký výběr doplňků (šňůrky, stuhy či nýtkovací druky).

1. Materiál pro výrobu papírových tašek 

  • papír křídový;
  • bezdřevý ofset;
  • recyklovaný papír; 
  • hnědý sulfátový papír;
  • kraftový papír;
  • grafické papíry dle vašeho výběru.

Sulfátový papír je nejběžnější materiál pro výrobu tašek. Jeho základní barva je světle hnědá (lze ale použít i bělený sulfátový papír). Ucha jsou papírová nebo bavlněná.

Vlnitá lepenka se kromě tašek používá i pro krabice na víno. Jde o luxusní variantu tašek, která v kombinaci s ražbou zajistí skutečnou originalitu. Oblíbená je i varianta s průhlednými částmi.

2. Papírové tašky podle technologie výroby

Papírové tašky tisk ofsetem

Potisk přímými barvami Pantone, CMYK (plnobarevný potisk). Povrchová úprava laminací (lesklé, matné, sametové či strukturované lamino), parciální lak. Možnost dalších úprav např. slepotisk.

Papírové tašky sítotiskem

Vhodné pro menší náklady od 100 ks. Termín dodání 1–3 týdny. 

3. Nabízíme různé druhy uch papírových tašek

Ucha pletená z PES příze a bavlny

Různé druhy barev i provedení. Papírové tašky s těmito uchy jsou nejpoužívanější a mají zároveň vysokou nosnost.

Atlasové stuhy

Různé druhy barev.Pro velmi elegantní vzhled vašich tašek.

Papírové ucho ploché, kroucené

Různé druhy barev i provedení. Vyrábí se ze stejných materiálů jako plochá ucha (bílý kraftový papír, recyklovaný papír a hnědý sulfát).