POS Materiály

Potisk POS materiálů

Tisk POS a kartonových krabic - nabízíme zákazníkům výrobky z papíru, lepenky, kartonu, možnost výroby silnějších materiálů kašírováním, např. POS materiály, stojany, poutače, krabice nebo papírové tašky.

Velké oblibě zákazníků se těší obzvláště výroba kartonových krabic a jejich potisk. Tisknu.cz nabízí profesionální služby spolu s logistikou a distribucí zakázek. Dodání kartonových krabic pro nás není problém.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte prostřednictvím přiloženého formuláře.

Co jsou POS Materiály (point of sale)

Reklamní materiály POS (nebo také POP – point of purchase) slouží k propagaci produktu v místě prodeje, nejčastěji v supermarketech ale i dalších provozovnách, kde dochází k přímému prodej zboží či služeb. S POS materiály se nejčastěji setkáte v podobě prodejních stojanů přímo v obchodě.

Cílem POS materiálů je dosáhnout tzv. impulzivního nákupu. Tedy neplánovaného nákupu zboží, pro které se spotřebitel rozhodne až přímo v prodejně.

POS materiály nejlépe fungují jako doplněk k dalším marketingovým aktivitám mimo prodejnu. Zákazník se s produktem seznámí například v televizi a v prodejně ho poté znovu zaujme reklama na produktovém stojanu. Tím se značně zvýší šance na nákup.

Potisk firemních krabic

Výhody POS materiálů

  • POS materiály jsou přenosné a můžete je tak použít vícekrát
  • POS reklama zaujme tam, kde je to nejefektivnější, tedy přímo v obchodě
  • Zboží uložené v POS regálech zákazníky zaujme více než v běžných regálech mezi ostatním zbožím a prodává se proto lépe
  • POS materiály umožňují sdělit více informací o produktu, akcích, výhodách a podobně