Tisk nástěnných kalendářů

Váš život je plný aktivit,na které nechcete zapomenout. Nástěnné kalendáře vytištěné v naší tiskárně budou díky vysoké kvalitě tisku i dalšího zpracování vaším velkým pomocníkem. Zajímáte-li se o jiný typ kalendáře, navštivte stránku Tisk kalendářů.

Můžete si nechat vytisknout nástěnný kalendář se jmény, s obrázky, s fotkami nebo vypsanými daty svátků. Zajímavé může být i provedení s předtištěnými a zvýrazněnými daty narozenin a svátků vašich nejbližších. Takový kalendář může být i krásným dárkem. Někdo naopak preferuje jednoduchý a přehledný kalendář jen s těmi údaji, které opravdu potřebuje a využije.

Návrh nástěnného kalendáře je čistě na vás a vzhledem k možnostem, které Tisknu.cz nabízí v oblasti dokončovacích tiskových prací, si můžete vymyslet prakticky cokoliv. Kalendář může mít různý tvar s pomocí výseku, laminace a dalších tiskařských technik.

Tipy pro návrhy nástěnných kalendářů

  • Vytvořte si kalendář v Excelu pomocí přednastavených šablon, ty najdete například zde
  • Šablony najdete i jinde na internetu, nejlépe v angličtině. Zkuste hledat třeba heslo „calendar template excel“
  • Nechte si do kalendáře zahrnout i pro vás důležitá data, např. datum odevzdání daňového přiznání nebo narozeniny a svátky vašich nejbližších
  • Kalendáře mohou být roční, dvouměsíční, měsíční, dvoutýdenní, týdenní nebo denní.