Tisk svatebních oznámení

Tisk svatebních oznámení – vytiskneme pro Vás originální svatební oznámení. Kromě běžných a jednoduchých svatebních oznámení jsme schopni vytisknout i složitá oznámení různých tvarů, barev nebo na všechny možné materiály. U tiskovin nabízíme i tzv. výsek, který umožňuje vytištěné materiály vysekat do nejrůznějších tvarů.

Až budete svatební oznámení připravovat, nebojte se popustit uzdu fantazii. Vytiskneme pro Vás totiž cokoliv.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím jednoduchého formuláře nebo na telefonním čísle v kontaktech.

Jak si navrhnout vlastní svatební oznámení?

Nemáte možnost si nechat navrhnout originální svatební oznámení, nebo chcete zkrátka ušetřit?

Připravili jsme pro Vás pár tipů, jak vytvořit to nejkrásnější svatební oznámení:

 

  • Stáhněte si vzor svatebního oznámení. Do vyhledávače Google zadejte frázi "wedding invitations templates" (vzory svatebních oznámení). Najdete stovky vzorů svatebních oznámení, do kterých jen doplníte text a necháte vytisknout. Vzory pro svatební oznámení jsou často zdarma, nebo za malý poplatek.
  • Vytvořte si svatební oznámení sami. Máte-li grafické cítění, nebude to pro vás jistě problém. Pokud ne, zkuste si pohrát s fotkami či jinými obrázky a vytvořte originální koláž.
  • Nechte se inspirovat. Hledejte na webu tipy na nejkrásnější svatební oznámení. Můžete zkusit vyhledávat fráze "best wedding invitation", "unique wedding invitation" a podobné. Při výběru se nebojte originality. Dokážeme totiž vytisknout téměř vše.