Tisk jídelních lístků

Tisk jídelních lístků – jídelní lístky pro Vás vytiskneme a zároveň zalaminujeme, vysekáme do nejrůznějších tvarů anebo svážeme přesně podle Vašeho přání.

Pro objednání tisku jídelních lístků nebo pro více informací, nás prosím kontaktujte pomocí přiloženého formuláře nebo telefonního čísla, které najdete v kontaktech.

Tisk menu – jídelních lístků pro restaurace

Tisk jídelních lístků

Vytiskneme pro vás jakékoliv druhy jídelních a nápojových lístků. Nejčastější jsou klasické jídelní lístky (většinou ve formátu A4), stojící skládané jídelní / nápojové lístky na stůl anebo jídelní lístky ve formě letáků, kde lze najít fotografie jídel, adresu nebo mapku restaurace.

Při tisku jídelních lístků je samozřejmostí a nutností využití kvalitního papíru i zpracování. Restaurační menu jsou totiž často používány a zároveň představují možnost jak zákazníky zaujmout.

Při tisku jídelních lístků využíváme následující:

  • Digitální tisk (ofsetový tisk lze využít také, ale vyplatí se až při vyšších nákladech)
  • Laminace (výrazně prodlužuje životnost)
  • Výsek (umožňuje vytvořit originální tvary jídelních lístků)
  • Bigování (pro stojící jídelní lístky)
  • Vazby (různé druhy vazeb)

Tisk jídelního menu

Jaký formát zvolit?

Nejčastější jsou menu ve formátu A4 a A5. Na tyto formáty jídelních lístků jsou lidé zvyklí a proto je i doporučujeme. Pokud i přesto je pro vás důležitá originalita, dokážeme menu vytisknout na jakýkoliv i netypický formát papíru.

Materiál

Pro jídelní lístky je lepší zvolit papír s vyšší gramáží, kvůli častému používání. Dobré je jednotlivé stránky menu i zalaminovat.