Samolepky

Výroba samolepek - vyrábíme samolepky z PVC, PE, PP, elektrostatických fólií (adhesivních nálepek) sítotiskovou a ofsetovou technikou. Specializujeme se výrobu samolepek poloplastických, výrobu stíracích losů, potisk různých materiálů jako např. plastů, kartonů, transparentů atd.

Tisk samolepekChceme pomoci s reklamní prezentací našich klientů, proto zajišťujeme výrobu samolepek z nejrůznějších materiálů a v nejrůznějších formátech pomocí ofsetového tisku samolepek. Výroba samolepek se všemi náležitostmi je díky ofsetovému tisku velice rychlou a přesnou záležitostí. Snažíme se našim klientům vycházet maximálně vstříc. Samolepky a jejich výroba se mohou zdát jako neperspektivní forma prezentace, ale to je velký omyl, výroba samolepek se těší stále značné oblibě. Samolepky slouží jako doplňková forma komunikace brandu nebo akcí a vzhledem k tomu, že výroba samolepek není rozhodně drahou záležitostí, sahá po tomto způsobu reklamy stále velké množství malých i větších společností. Častou formou samolepek jsou například samolepící letáky nebo menší plakáty.

V neposlední řadě také provádíme celoplošné UV lakování při výrobě samolepek na plně automatické lakovací lince, parciální uv lakování na sítotiskovém automatu, digitální násek na třech plotterech, výsek, řezání materiálů na dvou řezačkách, balení do termofólie a dokončovací práce spojené s výrobou samolepek.

Princip ofsetového tisku samolepek

Při tisku a výrobě samolepek stejně jako u jakéhokoliv ofsetového tisku se tiskové formy nejprve navlhčí a vrstva vlhkosti zůstává na netisknoucích místech. V další fázi výroby samolepek je na povrch tiskové desky přiváděna soustavou navalovacích válců stejnoměrná vrstva tiskové barvy, která se uchytí na tisknoucích místech samolepek. Barva z tiskové desky se pak přenáší tlakem nejprve na přenosný (ofsetový) válec a z něho dále na materiál určený k výrobě samolepek. Nepřímý přenos barvy přes přenosný válec umožňuje potiskovat různé materiály samolepek, a tak může být výroba samolepek stále velmi originální záležitostí.

Výhody ofsetového tisku samolepek

  • ofsetový tisk samolepek je levnější pro náklady od stovek kusů výše
  • výroba samolepek ofsetovým tiskem umožňuje tisk přímých barev
  • ofsetový tisk samolepek ve větších nákladech je rychlejší a kvalitnější, než jiné varianty tisku

Tisk samolepek provádíme na různé materiály: např.: tisk na papír, fóliové (PVC) i plastické ( s 3D efektem). Před samotnou výrobou samolepek je třeba důkladně promyslet zamýšlené využití samolepek. Dle plánovaného využití zvolíme odpovídající materiál. Pro Vaši lepší představu několik příkladů:

Tisk papírových samolepek

Papírové samolepky jsou vhodné pouze do vnitřního prostředí, např. na katalogy, ceníky, jídelní lístky apod.

Tisk fóliových samolepek

Fóliové samolepky jsou snadno omyvatelné a výrazně odolnější před poškozením vnějšími vlivy, proto jsou vhodné zejména k outdoorovému použití, tedy na automobily, výlohy, domovní dveře, schránky, nábytek, apod. Samolepky samozřejmě můžou mít různé tvary a velikosti, jsme schopni Vám vyříznout nejrůznější tvary samolepek, od hvězdiček, až k postavám v životní velikosti.
Tisk destrukčních samolepek - destrukční samolepky se používají především pro potisk produktů, u který není žádoucí předčasná manipulace. Po strhnutí nálepky jsou znehodnoceny.

Výběr materiálu pro tisk samolepek je opravdu důležitý, ale naštěstí v dnešní době existuje opravdu mnoho variant pro Vaši maximální spokojenost s výsledným produktem. S tiskem samolepek máme dlouhodobé zkušenosti, a proto jsme připraveni poskytnout Vám maximální podporu, nejkvalitnější zpracování a profesionální servis.