Tisk katalogů

Tisk katalogů - nabízíme velkonákladový i malonákladový tisk katalogů. Menší náklady tiskneme na digitálních strojích, větší na ofsetových.

Vhodné technické řešení navrhneme tak, aby pro vás bylo ekonomicky i kvalitativně nejvýhodnější. Výrobu katalogů provádíme s velice krátkými dodacími termíny, většinou do týdne od schválení korektury.

Kvalitně zpracovaný katalog bude vizitkou vaší společnosti, rádi pomůžeme i s předtiskovou přípravou (grafické práce, DTP, kreativní řešení).
Katalog by měl být vhodně strukturovaný tak, aby se v něm jednoduše hledalo a lidé se v něm snadno vyznali. Samozřejmostí je kvalitní tisk.
S tiskem katalogů máme mnoho zkušeností. Pravidelně tiskneme katalogy pro řadu velkých i malých klientů (viz. reference). Tisknu.cz je pro Vás spolehlivým a profesionálním partnerem.

Tiskneme firemní katalogy

Výhody ofsetového tisku katalogů

  • ofsetový tisk katalogů je výrazně levnější pro náklady od stovek kusů výše
  • ofsetový tisk umožňuje tisk přímých barev pantone
  • při tisku větších barevných ploch v katalozích, získáte ofsetem větší kvalitu tisku než při digitálním tisku

Tisk katalogů včetně všech přípravných i dokončovacích prací provádíme pod jednou střechou v naší provozovně v Praze 10. Díky našim distribučním službám, jsme schopni katalogy dopravit až k vám do firmy.

Katalogy jsou spolu s tiskem letáků a tiskem plakátů jednou z našich největších předností v rámci kvality i ceny tisku. Díky tomu jsme v této oblasti vždy krok před konkurencí.